Stosowałam Loreal Silver – opinie o szamponie, za który przepłacisz

Mam trzydzieści pięć lat, a moje problemy z pigmentem we włosach zaczęły się jakieś trzy lata temu. Zaczęło się niewinnie, od kilku siwych włosków nad czołem czy za uszami. Zignorowałem to sądząc, że to zapewne zasługa stresu jaki związany jest z życiem człowieka prowadzącego własną firmę. Niestety, siwych włosów zaczęło przybywać i problem stał się na tyle zauważalny i dotkliwy, że musiałem coś z tym zrobić, szczególnie, że po kąpieli na wannie zostawały moje włosy. Tak zaczęła się moja przygoda z preparatami i szamponem Loreal Silver. Nim kupisz ten produkt – koniecznie przeczytaj moją historię!

Loreal Silver

Dlaczego Loreal Silver? Opinie znajomych były kluczowe

Przeraził mnie fakt, że nie tylko zostanę siwym facetem po trzydziestce, ale i niedługo zupełnie wyłysieję! Spędziłem wiele czasu na różnych forach, pytałem w aptekach, używałem różnych suplementów czy szamponów, żeby wymienić tylko Foligain czy L’Oréal Silver, który kilka osób mi polecało. Nie twierdzę, że te produkty nie działają, ale na pewno nie była to odpowiedź na moje potrzeby. Nie chodziło mi przecież o pozbycie się przebarwień i uczynienia moich siwych włosów włosami siwymi idealnie, niczym u wiedźmina Geralta, ale o przywrócenie im mojego naturalnego pigmentu i zwrócenie mojej młodości! W dodatku chciałem, aby efekt ten był permanentny i nie był wynikiem stosowania zewnętrznych barwników, ale pobudzenia wydzielania mojej własnej melaniny. Tego wówczas nie udało mi się uzyskać.

Z tego powodu szukałem dalej, aby móc jakkolwiek rozwiązać swój problem. Nie chciałem i nie mogłem pozwolić sobie na siwiznę. Zupełnie odbierało mi to poczucie mojej własnej, męskiej wartości.

W taki sposób znalazłem tabletki przeciw siwieniu

Przy okazji poszukiwania czegoś, co mogłoby mi pomóc ostatecznie, natrafiłem w internecie na środek Gray Protect w kapsułkach – https://grayprotect.pl/.

Produkt opisywany był jako suplement diety przeciwdziałający siwieniu. Czyli w końcu coś, co mogło zadziałać od środka! Jedno opakowanie zawiera trzydzieści kapsułek i starcza na dwa tygodnie kuracji. Według opisu producenta, porządany przeze mnie efekt (czyli niemal całkowite przywrócenie pięknego koloru moich włosów na całej głowie) uzyskałbym po trzech miesiącach stosowania. Dobra, dobra. Zobaczymy.
Kupiłem jedno opakowanie na próbę, żeby sprawdzić jak przez dwa tygodnie zadziała na mnie środek i czy będę zadowolony z efektow jego stosowania. I tutaj naprawdę mocno się zaskoczyłem, ponieważ efekty widoczne były już po paru dniach, a po dwóch tygodniach, gdy porównałem zdjęcia swoich włosów, wyskoczyłem w górę ze szczerą radością! Szybko przeszukałem internet i trafiłem na opcję dwa opakowania + jedno gratis. Zamówiłem i zdecydowałem się na pełną kurację.

gray protect

Jak efekty po całej kuracji?

Dzisiaj, dzięki Gray Protect, moje włosy są lśniące i “młode” – ich kolor znów jest wyraźny i naturalny. Czuję się jakbym znów miał osiemnaście lat i nie wstydzę się swojej głowy. Wreszcie czapka może zostać w domu. Z efektów, które zauważyłem po sobie przy regularnym stosowaniu: włosy są wyraźnie mocniejsze i odbudowane. Zauważyłem wyraźną poprawę w regeneracji, odżywieniu i pigmentacji włosa. Dodatkowo, dzięki kompleksowi witamin i minerałów, Gray Protect sprawił, że moje włosy są w pełni zdrowe i pełne blasku.
Z całego serca mogę polecić produkt Gray Protect wszystkim, których włosy utraciły witalność i naturalny kolor. Produkt sprawdza się świetnie i działa długoterminowo i po jego zastosowaniu nie zauważyłem nawrotu problemu.