Marion reduktor siwizny – opinie moje i dlaczego lekarz zalecił mi coś innego

Pamiętam jak bardzo mi zależało na redukcji siwych włosów. Miałem dość pojawiających się pojedynczych kosmyków na całej głowie, co moim zdaniem bardzo źle wyglądało. Swoją walkę z siwizną zacząłem od edukacji, w ogóle zacząłem czytać co powoduje powstawanie siwych włosów i co można robić, aby się ich pozbyć. Na pewno nie wchodziło w grę farbowanie, bo moim zdaniem wygląda to komicznie u faceta i od razu widać, że coś takiego się robiło.

Opinie o Marion Reduktor Siwizny po kuracji

W taki oto sposób natrafiłem na odpowiednie odżywki do włosów. Po przeczytaniu licznych opinii zdecydowałem się na przetestowanie w pierwszej kolejności  Marion Reduktor Siwizny RX4.

Środek nakładało się jak szampon do włosów, więc stwierdziłem, że przy codziennej kąpieli mogę traktować nim swoją głowę. Niestety tygodnie mijały, a u mnie nie było widać znaczącej zmiany. Zacząłem się bardzo denerwować na całą sytuację i myślałem o przerwaniu kuracji.

Pomoc przyniosła alternatywa

Na szczęście postanowiłem całą sprawę skonsultować z lekarzem i dowiedzieć się, czy jest dla moich włosów jeszcze jakaś szansa. Po rozmowie specjalista zalecił mi skorzystanie z innego preparatu, aby sprawdzić jak zachowa się mój organizm. Polecił mi on Gray Protect, który z powodzeniem sprawdza się w przypadku jego pacjentów. Po powrocie do domu od razu zamówiłem więc podstawowy zestaw ze strony oficjalnego dystrybutora – https://grayprotect.pl/

gray protect

Jakie efekty uzyskałem?

Zamówiłem dla siebie opakowanie tabletek i z wielką nadzieją rozpocząłem kurację. Co ciekawe, wraz z upływającym czasem, ilością spożytych kapsułek moje siwe włosy ponownie zaczęły nabierać koloru, co oznaczało, że poziom melatoniny wracał do wcześniejszego poziomu. To było rewelacyjne uczucie! Znowu, gdy przeglądałem się w lustrze mogłem zobaczyć moje szatynowe włosy w pełnej okazałości, bez siwych wykwitów.

Myślę, że mogę z czystym sumieniem polecić każdemu Gray Protect – pigułki są łatwe w przyswajaniu przez organizm, wystarczy je spożywać w odpowiednio wyznaczonych godzinach i czekać na efekty. Ja teraz czuje się bardzo dobrze sam ze sobą i co ważne, wyglądam na kogoś zupełnie młodszego! Co ważne, wszystko udało się osiągnąć w naturalny sposób, bez farbowania. Naprawdę warto!