Nogrey – opinie o preparacie z telewizji

Nie jestem już młodzieniaszkiem i moje włosy z biegiem lat stały się niemal całkiem siwe. Taka jest kolej rzeczy i każdego to czeka. Można się z tym pogodzić, a można też spróbować przywrócić włosom dawny blask. Niektórzy uważają, że siwe włosy dodają mężczyźnie powagi i wygląda on na mądrzejszego, bardziej doświadczonego. Ja mądrzejszy się nie czułem, za to miałem z powody mojej siwizny kompleksy. Widziałem kiedyś w telewizji reklamy różnych preparatów na siwienie, dlatego postanowiłem wypróbować pierwszy lepszy z nich. Padło na preparat Nogrey.

Nogrey

Dlaczego Nogrey? Opinie miał świetne na reklamach w TV

Nakładałem go codziennie i według zapewnień producenta, po miesiącu miałem widzieć efekty. Moje oczekiwania przerosły jednak rzeczywistość. Wiecie jak to jest straszne. Kupujecie produkt o całkiem dobrych opiniach, coś tam negatywnego się zawsze znajdzie, ale to ignorujecie. Potem zamawiacie magiczne kapsułki… i nic. Tak samo było w tym przypadku. Mijały tygodnie, a ja niestety wciąż miałem siwą czuprynę.

Po pierwszej dawce stwierdziłem, że to na pewno mój sposób zażywania jest zły. Że robię coś niezgodnie z wytycznymi producenta. Przeczytałem więc ulotkę od deski do deski i zdecydowałem, że należy powtórzyć moją kurację. Tym razem już skrupulatnie zaplanowałem każdy dzień, kiedy miałem brać kapsułki. Robiłem to skrupulatnie dzień po dniu i już nawet nie zaglądałem każdego dnia w lustro, próbując odnaleźć zaskakujących efektów. Tym razem jednak… znowu nic mnie nie zaskoczyło. Siwe włosy jak były na mojej głowie, tak dalej tak tkwiły i za nic nie chciały zniknąć.

Stwierdziłem, że być może wszystkie te preparaty są przereklamowane, ale chciałem wypróbować jeszcze jakiś inny, żeby mieć porównanie.

Postanowiłem dać tabletką jeszcze jedną szansę

Tym razem postawiłem na kapsułki Gray Protect. Skoro szampon się nie sprawdził, to może zadziałają tabletki – pomyślałem sobie i nie traciłem nadziei. Tym bardziej, że Gray Protect miał dobrą opinię mojego starego znajomego, z którym często chodziłem na ryby. Znamy się już kilka ładnych lat i to właśnie u niego zauważyłem zmianę na głowie. Początkowo myślałem, że farbuje włosy, ale kolor wydawał się naturalny. To mój kolega stał się dla mnie inspiracją do zmiany i żałuję, że nie zapytałem go wcześniej wprost, czy stosuje jakiś preparat na włosy. Nie traciłbym czasu i pieniędzy na nogrey. Ale przeszłości już nie zmienię, więc lepiej patrzeć w przyszłość.

Zatem zacząłem stosować tabletki Gray Protect i muszę przyznać, że to zadziałało. Wiadomo, że po jednym czy dwóch dniach stosowania trudno oczekiwać diametralnej zmiany, ale już po dwóch tygodniach dostrzegłem różnicę. Włosy zaczęły odzyskiwać swój dawny, naturalny, brązowy kolor. Po miesiącu wyglądałem jak inna osoba, o dziesięć lat młodsza. To niesamowite jak siwy kolor włosów nas postarza i sprawia, że nie tylko wyglądamy, ale i czujemy się staro i nieatrakcyjnie. Dzięki Gray Protect poczułem, że odzyskuję witalność, a życie zaczyna się na nowo. Gdy szedłem łowić ryby, nie zakładałem już mojego nieco znoszonego kapelusza, bo chciałem pokazać kolegom moją odmianę.

gray protect

Niemal wszyscy zauważyli, że wyglądam inaczej, lepiej, młodziej!

Pytali co to za sekret, a ja z moim kolegą, który polecił mi Gray Protect, śmiałem się do rozpuku. Zauważyłem, że również kobiety spoglądają na mnie inaczej. Ogólnie fizycznie dobrze się trzymałem, nie miałem piwnego brzuszka czy łysiny. Moim kompleksem były te okropne, siwe włosy, których w końcu się pozbyłem. Poczułem się bardziej pewny siebie i zacząłem umawiać się na randki przez internet. Nigdy nie sądziłem, że skuszę się na coś takiego, ale teraz czuję się atrakcyjny i wierzę, że znajdę swoją bratnią duszę. Co ciekawe, kobiety chcą się za mną umawiać, a ja chętnie proponuję im wyjście na kawę czy do teatru. Nie zamierzam spędzić reszty życia samotnie. Wiem, że jeśli tylko chcemy, możemy zmienić na lepsze wiele rzeczy. Warto zacząć od pozbycia się kompleksów i później brnąc do przodu. Jeżeli znajdziecie się w podobnej sytuacji, wypróbujcie Gray Protect. Na pewno będziecie zadowoleni z efektów.