Odsiwiacz dla mężczyzn – opinie i przestroga

marion men min

Niedawno odwiedzili mnie po latach krewni z Australii. Nie widzieliśmy się prawie 15 lat i bardzo zależało mi na tym spotkaniu. Spokoju jednak nie dawały mi moje siwe włosy. Chciałem wypaść przy krewnych jak najlepiej, wiedząc, że pamiętają mnie jako chłopca z bujnymi, gęstymi i ciemnymi blond włosami. Nie chciałem w ich oczach widzieć niemiłego zaskoczenia. Jednak wygląd ma znaczenie w relacjach, a już w ogóle w pierwszej chwili, gdy spotykamy się z kimś po wielu, wielu latach. Wiedząc, że rynek kosmetyków dla mężczyzn jest dosyć prężny, zacząłem szukać właściwego odsiwiacza dla facetów.

Odsiwiacz dla mężczyzn – jeden nierówny drugiemu

Wypróbowałem kilka odsiwiaczy, by zobaczyć, który z nich działa najlepiej i sprawdza się w najszybszym tempie. Na pierwszy ogień poszedł preparat Marion Men.

Rezultaty były raczej średnie. Najbardziej denerwowało mnie to, że ten odsiwiacz dla mężczyzn jest czterostopniowy, czyli, że wyników pracy nad włosami nie da się zauważyć od razu. Zależało mi po prostu na czasie i na natychmiastowym efekcie. Zabawa z foliowymi rękawiczkami, wcieraniem preparatu – to nie dla mnie. Strasznie nużące i w sumie śmieszne zajęcie jak dla faceta.

Co mi jeszcze pomoże?

Drugim preparatem nakładanym bezpośrednio na włosy był Grey Out.

grey out

Zgodnie z instrukcją, wyniki miały pojawić się około po tygodniu. Czekałem prawie dwa tygodnie i nic nowego nie zauważyłem. Siwizna nadal była silnie obecna, a włosy na domiar złego nabrały jeszcze intensywniejszego blasku, co podkreślało popielaty, do granic możliwości irytujący mnie kolor.

Odsiwiacz Gray Protect na ratunek moim siwym włosom

Już zacząłem się liczyć z tym, że na spotkanie z najbliższymi wyjdę w czapce z daszkiem, by zamaskować siwą głowę, ale znajomy podarował mi na próbę pigułki Gray Protect.

gray protect odsiwiacz

Jak wielkie było moje zaskoczenie już po drugim zastosowaniu. Siwizna bardzo szybko zaczęła ustępować, a ja poczułem się o kilka ładnych lat młodszy. Teraz dziewczyny w pracy zaczepiają mnie, że jestem młodszy o prawie 10 lat, gdy się na mnie popatrzy. A znajomi z zagranicy? Niczego nie zauważyli!

7 Odpowiedzi do Odsiwiacz dla mężczyzn – opinie i przestroga

  1. olivka76 pisze:

    Ktoś korzystał już z Gray Protect?

  2. violet2 pisze:

    Z mojego osobistego doświadczenia mam dla wszystkich jedną mała radę; uważajcie z odsiwiaczami! Są tylko dobry, gdy stosujesz je tymczasowo, a przecież nikomu na tym nie zależy, bo równie dobrze mógłby sobie użyć farby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *