Pharmaceris h stimutone opinie po drogiej kuracji

Niedawno zauważyłam u siebie pierwsze oznaki siwienia. Zaskoczyło mnie to w sumie dość mocno, ponieważ nie przypominam sobie, aby ktokolwiek z mojej rodziny wcześniej miał podobne problemy. Lekarze mówią, że siwienie to nie tylko genetyka. Siwieć można też ze stresu oraz zmian chemicznych zachodzących w organizmie na przestrzeni lat. Cóż, jestem managerem na dość wysokim stanowisku, może rzeczywiście stres objawia się u mnie siwieniem. Wiedziałam jedno, muszę zrobić wszystko, by tą siwiznę zamaskować. Dodaje lat i czuję się przez nią bardzo niepewnie, zwłaszcza w większym towarzystwie.

Szampony, maski kremy

Rzuciłam się na wszystko, co tylko znalazłam w pobliskich drogeriach a co według pań kasjerek miało być skutecznym narzędziem do walki z siwymi włosami. Na szampony przeciw siwiźnie wydawałam w pewnym momencie więcej kasy, niż na jedzenie i przyjemności! A że te specyfiki do najtańszych nie należą, zakupy kosmetyków dawały mi ostro po kieszeni.

Pharmaceris h stimutone

Szampon pharmaceris h stimutone miał być kolejnym cudownym wynalazkiem, aby siwiźnie powiedzieć ostateczne „goodbye”. Jedyne, co zauważyłam, to lekkie powiększenie się objętości włosów. O zniknięciu siwych kosmyków i pasm nie było mowy. Wszystko po wysuszeniu zachowywało swój naturalny stan.

Gray Protect w samą porę!

Na jednej z konferencji w firmie, gdzie na co dzień pracuję, poznałam nowego szefa naszego działu centralnego. Mężczyzna z bujną, ciemną czupryną był na tyle szarmancki, że wtajemniczyłam go w swój problem. Wyznał, że sam długo walczył z własną siwizną i polecił mi tabletki Gray Protect. W sumie to była całkiem śmieszna sytuacja, bo na szybko naskrobał mi na tyle jakieś reklamy, która dali nam sprzedawcy adres https://grayprotect.pl/ a ja ledwo go odczytałem. Chyba z 5 razy przekręcałem nazwę… ale było warto!

Gray Protect

Jedno opakowanie dał mi na wypróbowanie, za co byłam bardzo wdzięczna. Dziś, każdego dnia przyjmuję ten niezwykle skuteczny preparat. Siwe pasma zniknęły bardzo szybko. Nie muszę farbować włosów dwa razy w miesiącu. Odzyskałam dawną swobodę i w towarzystwie nie czuję się już szarą myszką. Moja mama twierdzi, że bez siwych włosów wyglądam o wiele lat młodziej. I tego się trzymajmy! Polecam te tabletki zarówno kobietom, jak i mężczyznom!