Stopgris – opinie o toniku przeciw siwieniu

Mimo że jestem młodym, sprawnym czterdziestoletnim mężczyzną, od kilku lat borykam się z siwieniem włosów. Problem zaczął się wcześnie, bo pierwsze siwe włosy zauważyłem po skończeniu 30 lat. Z roku na rok moje włosy przybierały coraz bardziej srebrny odcień. W towarzystwie rówieśników zacząłem przypominać ich ojca. Zniknęła pewność siebie, uśmiech. Postanowiłem coś z tym zrobić.

Mój wybór padł na tonik Stop Gris. Opinie mnie zachęciły.

Produkt ten miał powoli przywrócić mój naturalny kolor włosów w 30 dni. Wziąłem się do roboty. Codziennie, zgodnie z zaleceniem zacząłem myć włosy i wcierać w nie tonik. Moje obawy wzbudziła w Stop Gray konieczność dokładnego umycia rąk po aplikacji. Sięgnąłem wtedy po skład toniku. Okazało się, że w swoim składzie Stop Gris zawiera samą chemię. Już po pierwszym użyciu osiągnąłem efekt – na włosach pojawiły się plamy ciemniejszego koloru. Nie zniechęcony nadal kontynuowałem kurację.

Po 2 tygodniach moje gęste i lśniące dotychczas włosy zaczęły wyraźnie słabnąć i stały się przesuszone. Był to prawdopodobnie efekt codziennego ich mycia szamponem, lub efekt działania toniku. Zamiast jednolitej poprawy koloru włosów uzyskałem efekt różnych odcieni, co zaczęło wyglądać groteskowo. I tak zamiast niepostrzeżonej przez nikogo stopniowej poprawy uzyskałem efekt odwrotny, a do tego na dłoniach zaczęły się pokazywać żółte plamy.

Przyjaciel z biura polecił mi coś innego

W biurze, w którym pracuję zaczęli mnie pokazywać palcami i szeptać za moimi plecami. Tylko mój przyjaciel, z którym rozpoczynałem pracę w biurze mi pomógł. Pewnego dnia podszedł i powiedział mi, abym skończył z tą dziwaczną metamorfozą. Opowiedział mi też, że sam borykał się z podobnym problemem. Ze zdziwieniem spojrzałem na jego kruczoczarne włosy. Zdradził mi sekret – od dawna stosuje tabletki Gray Protect.

Pełen obaw po wcześniejszym doświadczeniu zakupiłem tabletki Gray Protect ze strony oficjalnego producenta – https://grayprotect.pl/. Zacząłem od składu kapsułek. Z zadowoleniem zauważyłem, że w składzie znajdują się same naturalne produkty. Ekstrakt z borówki czarnej jest skarbnicą witamin, a ponadto zawiera szereg mikroelementów co wzmacnia zarówno włosy jak i cały organizm. Ekstrakt z owoców palmy sambałowej przywracający testosteron. Dodatkowo kapsułki Gray Protect zawierają antocyjany i witaminy wzmacniające włosy i nadające im blask.

gray protrct

Zastosowanie tabletek przeciw siwieniu a efekty

Początkowo stosując, zgodnie z zaleceniem 2 kapsułki dziennie zauważyłem, że moje włosy stały się mocniejsze. Dodatkowo lśniły. Chyba po 2 tygodniach zauważyłem, że ilość siwych włosów widocznie zmalała. Po miesiącu musiałem się już dokładnie oglądać aby zauważyć siwe włosy. Dzisiaj mijają 2 miesiące od rozpoczęcia kuracji kapsułkami Gray Protect. Po siwych włosach nie pozostał ślad. Wczoraj będąc na spotkaniu z kolegami, zauważyłem ich zazdrosne spojrzenia. Niektórzy dotykali moich włosów, myśląc, że są pokryte farbą lub pomadą. Byli naprawdę zaskoczeni. Nie ukrywałem, że stosuję Gray Protect.

Nie zamieniłbym Gray Protect na żadne inny. Naturalne składniki wzmacniające włosy oraz przywracające testosteron nie tylko spowodowały, że przywróciły im naturalny kolor i blask. Cały organizm odczuł przypływ energii. Będę polecał ten produkt każdemu.