Szampon dx2 przeciw siwieniu – opinie osoby z predyspozycją do siwienia

dx2 min

Odkąd pamiętam, mężczyźni w naszej rodzinie zawsze szybko siwieli. Widocznie, taką już mamy genetykę. Gdy byłem młodszy i obserwowałem ojca, dziadka oraz wujów, wiedziałem, że nie chcę tak szybko zaczynać zmagania z siwizną. Moje prognozy okazały się słuszne. Pierwsze siwe włosy zauważyłem u siebie już w szkole średniej. Niestety, w miarę upływu czasu problem zaczął się pogłębiać. Na studiach zacząłem farbować włosy na bardzo ciemne kolory. Jednak to rozwiązanie na dłuższą metę także nie mogło wygrać, bo facet z jasną cera i farbowanymi na intensywną czerń włosami wygląda dość groteskowo. W telewizji jakiś czas temu bardzo silnie promowany był szampon dx2. Postanowiłem go wypróbować, by wydać osąd i przekonać się, czy do niego wrócę.

Szampony nie są dla mnie!

Szampon dx2 przeciw siwieniu ekspresowo znalazłem w aptece niedaleko mojego domu.

szampon dx2

Pojemna butelka z efektownie zaprojektowaną etykietą zapowiadała się naprawdę ciekawie. Pomyślałem, że oto wreszcie skończyły się moje problemy z siwizną. Jeszcze tego samego wieczora zastosowałem szampon na siwe włosy dx2 w nadziei, że po wysuszeniu da się zauważyć znaczące różnice. Niestety, włosy pozostały takie same jak przed myciem nawet po czwartym zastosowaniu specyfiku.

Co dalej?

Ciekawie pachnący i gęsty szampon dx2 przeciw łysieniu nie uczynił niczego wartościowego z moimi włosami. Zostały siwe, tak, jak były. Zraziłem się od tamtej chwili do wszelkiego rodzaju kosmetyków płynnych na maskowanie siwych włosów.

 

Zaprzyjaźniona fryzjerka z mojego osiedla powiedziała mi o tabletkach Gray Protect, dostępnych w wielu aptekach oraz sklepach internetowych. Od pierwszej chwili, gdy o nich usłyszałem wiedziałem, że muszę tego spróbować!

Gray Protect dał radę!

gray protect

Jestem pozytywnie zaskoczony działaniem pigułek Gray Protect. Po kilkukrotnym zastosowaniu dało się odczuć, że włosy jakby przyciemniały. Widać jeszcze pojedyncze, siwe włoski, ale pewnie po jakimś czasie i one znikną, jeśli spojrzymy na intensywność działania tego leku. Wiele osób radziło mi pogodzić się z tym, że mam siwe włosy. Jak widać, czasem po prostu dobrze jest postawić na swoim!

4 Odpowiedzi do Szampon dx2 przeciw siwieniu – opinie osoby z predyspozycją do siwienia

  1. bogusiex pisze:

    Jak walka Dawida z Goliatem te porównanie : D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *