• Skutecznie redukuje siwiznę
 • Zwalcza przyczynę siwienia
 • Przywraca naturalny kolor włosów
 • Brak skutków ubocznych

cena/jakość: 5/5

Szampon Morgans – opinie o słabym środku na siwienie

Morgans

Siwe włosy to była dla mnie prawdziwa udręka. Miałem 30 lat i na głowie połowa włosów była już siwa. Szczególnie po bokach było to widoczne i na czubku głowy. Nie wiedziałem co robić. Nachodziły mnie myśli, żeby ogolić się na łyso, ale moja dziewczyna powiedziała, że jeśli to zrobię, to odejdzie ode mnie. W taki sposób zaczęła się moja przygoda z różnymi środkami na siwienie i szamponem Morgans przeciw siwieniu.

Morgans

Opinie o Szamponie Morgans mojej dziewczyny były jednoznaczne

Pewnego dnia dziewczyna wręczyła mi Szampon Morgans, który miał działać przeciw siwieniu włosów. Dziewczyna zdawała sobie sprawę z tego, że siwe włosy są moim największym utrapieniem, więc byłem jej bardzo wdzięczny za taki prezent i zacząłem stosować ten preparat. Szampon Morgans miał odżywić włosy i wzmocnić, przywracając im kolor i blask. Fantastycznie to wyglądało na początku i z zapałem zabrałem się do codziennego mycia głowy. Codziennie oglądałem się w lustrze chcąc dostrzec poprawę. I tak mijały dni, a moje włosy może były troszkę mocniejsze, ale wciąż pozostawały siwe. Efekt kompletnie nie był zadowalający. Mój koszmar trwał nadal.

Musiałem działać i znaleźć coś skutecznego

Chciałem się oświadczyć dziewczynie, ale sama myśl o zdjęciach ślubnych i moich strasznych włosach mnie przerażała. Myślałem o farbowaniu, ale taki kolor wyglądałby sztucznie i karykaturalnie. Nie miałem już żadnego pomysłu jak podjąć walkę z moją siwizną. Aż pewnego dnia usłyszałem na spotkaniu ze znajomymi o tabletkach Gray Protect. Miały bardzo dobrą opinię wśród moich przyjaciół i przyjaciółek, dlatego jak najszybciej postanowiłem je wypróbować. Preparat był w kapsułkach łatwych do połknięcia. Przyjmowałem je dwa razy dziennie, rano i wieczorem, zawsze po posiłku. Podobnie jak poprzednim razem, codziennie oglądałem w lustrze moje włosy i powiem wam, że… tym razem zadziałało!

Gray Protect

Jakie efekty uzyskałem po tabletkach?

Każdego ranka wstawałem z łóżka i biegłem do łazienki, żeby zobaczyć jak moje siwe włosy znikają. Po dwóch miesiącach regularnego stosowania odzyskałem naturalny kolor włosów. A do tego stały się one miękkie i mocne. Moja dziewczyna była pod wrażeniem. Nigdy mi tego nie mówiła, ale wiem, że z siwymi włosami nie byłem już dla niej tak atrakcyjny, jak kiedyś. Teraz odzyskałem wiarę w siebie i czuję się znakomicie. Wiem, że wyglądam dobrze i myśl o ślubnych zdjęciach już mnie nie przeraża. Zacząłem rozglądać się za pierścionkiem zaręczynowym dla mojej ukochanej. Wiem, że ona czeka na oświadczyny. W końcu mogę zrobić to, o czym myślałem już od dawna, a na co nie pozwalały mi moje kompleksy.

Wreszcie odzyskałem radość życia!

Znajomi i rodzina mnie nie poznają. Wszyscy wokół prawią mi komplementy. A ja czuję się po prostu jak nowo narodzony. Jeżeli siwe włosy są również waszym problemem, z całego serca polecam wam Gray Protect. Musicie wypróbować te tabletki, bo one po prostu działają. Są znakomite. Muszę przyznać, że nawet ja byłem zaskoczony tak szybkim i trwałym efektem. Już nie myślę o goleniu głowy na łyso, ani o farbowaniu. I całe szczęście, bo pewnie wyglądałbym śmiesznie. Z moim naturalnym kolorem czuję się świetnie. I wyglądam znacznie młodziej. Moje włosy nabrały kolory, i moje życie również. Gray Protect to najlepsze rozwiązanie na siwe włosy. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

Morgans

39,00 zł
2.2

CENA

1.5/10

JAKOŚĆ

3.0/10

DZIAŁANIE

2.0/10

6 comments

 1. Myślę, że jak zobaczyłabym ten szampon na półce drogeryjnej, w ogóle bym się nim nie zainteresowała.
  Ani opakowanie nie zachęcające, nawet nie jest jednoznacznie napisane, że to na siwe włosy… 😛

 2. Nie sądziłem, że kiedyś będę chciał zamówić tabletki na siwe włosy… Ale tak, chyba jestem już nieco zdesperowany, stąd chciałbym ich wypróbować. Wtedy mogę stwierdzić, że spróbowałem w życiu już wszystkiego. Skąd mogę je zamówić, żeby mieć pewność, że to ten produkt, a nie jakiś szmelc?

 3. Lubię szampony Morgan’s, ale niestety są ciężko dostępne a ja niestety bardzo rzadko myślę o tym, że kupić parę na zapas. No i niestety ta cena… Wysoka jak na szampon, który ma przede wszystkim myć włosy.

  1. W ogóle nie uważacie, że szampony ogólnie mają małą szansę na cofnięcie siwizny?
   Naszła mnie taka myśl po wypróbowaniu DX2. Oczywiście efekt był żaden, ale swoje za niego zapłaciłam.

   Teraz jak kupuję szampon to po prostu musi dobrze myć włosy i więcej od niego nie oczekuję.

   1. TYAAAA
    Przez ostatnie 10 lat namiętnie wypróbowywałam wszystkie szampony, które wychodziły na rynek. Dosłownie PRAWIE WSZYSTKIE. Niestety, prawie żaden nie spełniał tych pięknych obietnic od producenta! Dałam sobie spokój!!! Szkoda pieniędzy, a nieustanne zmienianie preparatow też włoskom nie służy!!

    PS. Te na siwiznę się u mnie nie sprawdziły. Włosy po nich są suche, plączą się i siwieją nadal! Bez farbowania się nie da.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 − dziwięć =