Dlaczego lek na wszystko jest do niczego? Amla – opinie mojego męża po kuracji

amla

Mój mąż jakiś czas temu zmagał się z siwieniem włosów. Są mężczyźni, którzy lubią srebrne pasma we włosach, ale on do nich nie należy. Dlatego też zaczęliśmy wspólne poszukiwania skutecznego preparatu, który pomoże nam w pozbyciu się u niego siwych włosów.

Farby do włosów nie wchodziły w grę. W oczach mojego męża to niedorzeczne, aby facet farbował sobie włosy. W jego oczach nakładanie farby na włosy jest normalne w przypadku kobiet. Zaczęliśmy więc szukać czegoś innego. Postawiliśmy na amlę. Amla to agrest indyjski, który ma wiele właściwości. Jest skuteczny na odchudzanie, obniża poziom cholesterolu we krwi oraz hamuje proces siwienia włosów. Owszem po zażywaniu agrestu indyjskiego mój mąż zrzucił kilka kilogramów, ale włosy nie wiele się zmieniły. Ich kondycja poprawiła się, ale kolor nie przyciemnił się. Ta kwesta została bez zmian. Niestety nie tego oczekiwaliśmy.

amla

Wiedziałam, że ta nieudana próba mocno podminowała męża. Ale ja wiedziałam, że nie należy się poddawać tylko szukać innego rozwiązania. Dlatego postanowiłam znaleźć coś za jego plecami, co będzie o wiele skuteczniejsze. Przeszukiwałam internet w poszukiwaniu super środka na siwiznę. Znalazłam kilka szamponów, ale jakoś mało mnie to przekonywało. Aż w końcu natknęłam się na tabletki Gray Protect. Zamówiłam je.

gray protect

Mąż z chęcią zaczął je zażywać, ponieważ opisy w internecie zachęciły go i dały nadzieję na pozbycie się problemu. Po około dziesięciu dniach włosy znacząco przyciemniły się. To niewiarygodne, że tak szybko mogliśmy zauważyć pierwsze efekty. Po około miesiącu stosowania włosy wyglądały tak jak dawniej. Naturalny odcień powrócił. Nasza radość była ogromna.

Mężczyźni również przywiązują dużą wagę do swojego wyglądu. To, że chcą pozbyć się siwizny nie jest niczym złym. Jeśli Twój mężczyzna też ma ten problem to polecam Gray Protect. Wystarczy łykać te tabletki, a efekt będzie po pierwsze bardzo szybko, a po drugie będzie zdumiewający. Mój mąż nabrał pewności siebie i widzę jego pozytywne nastawienie do życia. Twój mężczyzna również na to zasługuje.

Amla

56,90 zł
2.2

CENA

2.8/10

JAKOŚĆ

1.5/10

DZIAŁANIE

2.3/10

9 comments

 1. Swoją drogą, można korzystać z takiej Almy podczas zażywania Gray Protect?

   1. Ja mogę odp. i na 100% nie. Niebezpieczna sprawa, i może nie tyle co dla naszego ciała i poczucia – ale dla włosów już tak.

 2. Jak dobrze wiadomo – gdy coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. I wydaje mi się, że na ten problem “choruje” Amla.

  1. Ano, ten środek i tak już jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, więc może go nie będę mocno atakował – ale Amla na siwe włosy? tego jeszcze nie grali.

   1. W sumie to trochę śmieszy mnie takie podejście. Jeżeli coś w miarę pozytywnie wpływa na wydolność organizmu, to dla mnie ogromną głupotą jest, że natychmiastowo to rozwiąże nasze inne problemy. Oczywistością zatem jest, i tutaj warto to powiedzieć wprost, że Amla nie ma żadnych szans na poprawienie kolorytu włosów, bo to jest po prostu chemicznie niemożliwe. ech

    1. i gdyby nawet włosy przestały siwiec przy używaniu Amly, to niekoniecznie (a nawet na pewno) nie byłby zbawienny efekt Amly. Po prostu nasz organizm jest na tyle wspaniały, że w wyjątkowych sytuacjach może się spiąć i bardzo skutecznie przeciwdziałać określonym “rzeczom”. Nie powinniśmy wszystkiego zwalać na środki, które akurat bierzemy

 3. W sumie dość śmieszne jest takie porównanie.
  Alma, olejek do luźnego stosowania z specjalistycznym lekiem, którego cała specjalizacja opiera się o zatrzymanie siwienia.

  1. No cóż, kogoś po prostu poniosła Fantazja, że chciał stosować te Almę na siwiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *