• Skutecznie redukuje siwiznę
 • Zwalcza przyczynę siwienia
 • Przywraca naturalny kolor włosów
 • Brak skutków ubocznych

cena/jakość: 5/5

Płyn Grecian Lotion opinie po słabej terapii

Płyn Grecian Lotion

Po czterdziestych urodzinach dopadł mnie klasyczny kryzys wieku średniego. Uznałem, że młodsze pokolenie wygryzie mnie z pracy, zacząłem wątpić w siebie i wszystko, co dotychczas robiłem. Na domiar złego nasiliło się u mnie siwienie. Wcześniej owszem pojawiały się pojedyncze szare włoski, ale nie była to tragedia, w końcu nie rzucały się w oczy. Myślałem, że nawet jeżeli zaczną się lekko przebijać, sprawią, że będę wyglądał dojrzalej, czyli idąc za myślą, że facet starzeje się jak wino, nawet atrakcyjniej. Niestety, kiedy przyszło co do czego, stwierdziłem, że zdecydowanie ujmują mojemu wyglądowi. Zacząłem się przez to obawiać, czy dalej będę podobać się własnej żonie.

grecian lotion

Zamówiłem Grecian Lotion przez opinie znajomych

Zacząłem postępować jak stereotypowy czterdziestolatek. No, może nie kupiłem motoru, ale karnet na siłownię już owszem. Postanowiłem też walczyć z siwizną. Szukając środka z raczej wyższej niż niższej półki, zamówiłem dość drogi płyn Grecian Lotion. Według producenta buteleczka miała wystarczyć na 2 miesiące, a pierwsze efekty miały pojawić się po 3 tygodniach. Być może bardo chcąc odzyskać swą niemalże kruczoczarną czuprynę używałem za dużo płynu, ale poważnie się zdziwiłem, kiedy po miesiącu buteleczka była pusta. Bardzo chciałem zauważyć efekty, jednak udało mi się dopatrzyć tylko mocno mizernych.

Uznałem, że jako już dojrzały mężczyzna nie będę skakał z kwiatka na kwiatek i zmieniał środka co chwilę, więc zamówiłem jeszcze jedną butelkę. Nie zdziwiłem się już za bardzo, kiedy po miesiącu była pusta. Odnosiłem wrażenie, że niewybarwionych włosów jest jakby troszeczkę mniej. Niestety z akcentem na słowa “jakby” i “troszeczkę”. Postanowiłem ponownie zachować się jak prawdziwy doświadczony facet i nie dać się dłużej wrabiać, więc odstawiłem Grecian i zacząłem szukać czegoś innego.

Dzięki znajomemu trafiłem na inny preparat

Tym razem zamiast do internetu zwróciłem się do dobrego przyjaciela, o którym wiedziałem, że też zmaga się z podobnym problemem. Powiedział, że właśnie zużył pierwsze opakowanie tabletek Gray Protect i widzi efekty. Zacząłem czytać i dowiedziałem się, że zawiera głównie naturalne składniki takie jak ekstrakt z czarnej borówki i palmy sambałowej, które hamują siwienie, a do tego antocyjany i sporo witamin. Specjalistą nie jestem, ale uznałem, że brzmi dobrze, więc kupiłem.

Po przeliczeniu cenowo wyszło mi podobnie jak poprzedni preparat. Po pierwszym opakowaniu (2 tygodniach) zobaczyłem pierwsze efekty, pomimo tym razem sceptycznego nastawienia. Z ciut większym entuzjazmem zacząłem brać kolejne tabletki. Muszę przyznać, że z każdym wyrzuconym pustym opakowaniem widziałem efekt. Gray Protect co prawda nie zafarbował mi magicznie włosów na czarno, ale po w sumie dwóch miesiącach stosowania wynik jest zadowalający. Teraz zamiast większości siwych włosów przeplatanych czarnymi, z powrotem jestem lekko przyprószonym efektem czasu brunetem.

gray protect

Grecian niestety nie pomógł, ale Gray Protect tak.

Nie jest to cudowny środek, takim byłaby tylko dobra farba, ale przynosi solidne rezultaty. Naprawdę uważam, że po tych dwóch miesiącach terapii, odzyskałem swoją atrakcyjność. Co za tym idzie jestem ponownie pewny siebie i znacznie łatwiej przewalczyć mi kryzys wieku średniego. Podobno wygląd to nie wszystko, ale w moim przypadku było to bardzo dużo. Jeżeli ktoś chce skutecznie walczyć z siwizną za przyzwoitą cenę, to zdecydowanie polecam Gray Protect!

Grecian Lotion

60,35 zł
2.2

CENA

2.5/10

JAKOŚĆ

2.0/10

DZIAŁANIE

2.0/10

6 comments

 1. Grecian z pewnością nie działa na każdy rodzaj włosów! Kiedyś miałem ciemny, bardzo ciemny brąz i zaufajcie mi, nie odzyskałem swojego koloru. Najlepsze efekty dał mi Gray Protect w połączeniu z najtańszą Joanną do włosów męskich. Nie warto było sprowadzać Grecian Lotion z USA…

  1. Zastanawiałem się nad zamówieniem go, ale dzięki… Teraz już wiem, że nie ma zbytnio sensu :P. A ktoś używał Gray Protect i może się na ten temat wypowiedzieć?

   1. Nie wiem, czy zamówiłeś sobie Gray Protect, czy nie… ale na swoim przykładzie wiem, że ten niepozorny preparat naprawdę robi niesamowite rzeczy z włosami!
    Jego wpływ na siwienie jest NAPRAWDĘ ZAUWAŻALNYCH. W moim przypadku było tak, że rok temu zauważyłam u siebie pierwsze siwe kłaczki. Trochę się załamałam, bo 20 parę lat i już siwe włosy? Na szczęście mam jasne włosy, więc nie rzucało to się jakoś bardzo, ale codzienna myśl o tym, ze zaraz będę siwa jak stara babcia, sprawiły, że dostałam obsesji! Kupowałam środków na siwiznę na potęgę i używałam wszystkiego co się da! Ostatecznie kupiłam sobie odsiwiacz z Marion i Gray Protect. Niestety stosowanie 100 różnych odsiwiaczy sprawiły, że moje włosy wyglądały tragicznie. A używanie Gray Protect okazało się zbawienne, włoski nie tylko przestały siwieć, ale też odzyskały blask i ich kondycja się polepszyła. Świetnie zainwestowane pieniążki. 😉
    Oczywiście nie mogę powiedzieć, jak sprawa będzie wyglądała na ciemnych włoskach. Chyba musicie się sami w tym wypadku przekonać.

 2. A ja dobrze wspominam Grecian!
  W wieku dwudziestu paru lat osiwiałem. Dlatego od razu jak zobaczyłem Grecian w aptece w Brighton to od razu wylądował w moim koszyku.
  20 lat temu takie preparat nie produkowano często, a na pewno nie w Polsce.
  Z perspektywy czasy przyznaję, że to był dobry preparat. Delikatny co prawda, ale przyzwoicie zmniejszył siwiznę.

  Wiecie, czy da się to kupić w aptekach w dzisiejszych czasach???

  1. Ja też jestem bardzo ciekawa Panie Arturze! Używałam go wiele lat temu, bo i szybko zaczęły mi się pojawiać siwe włosy.
   Nie widziałam go od wielu, wielu lat.
   Może to kwestia zmiany opakowania? Może przestali go sprzedawać. A może to kwestia kraju, w którym żyjemy?

   Nie wydaje mi się jednak, żebym do niego wróciła… bardziej z sentymentu pytam. 🙂
   Ze swoją siwizna już się pogodziłem.

   1. Drodzy Państwo, też mi się wydawało, że Grecian lotion był super w zamierzchłych czasach, jak człowiek młodszy był. Ale dopiero się nabiera porównania po użyciu czegoś nowszego, czegoś na miarę XXI wieku. A są już takie preparaty, które zmniejszają siwiznę, także polecam co nieco popróbować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

52 − = czterdzieści cztery